Apie UAB „Constech“

Nuo 2009 m. UAB „Constech“ tiekia statybinės technikos dalis ir priedus Lietuvoje ir Europoje. Įmonė specializuojasi ekskavatorių, buldozerių, krautuvų, greiderių ir kitos statybinės technikos dalių tiekime. Klientai gali rinktis iš originalių, alternatyvių ar naudotų detalių.

Pas mus galite teirautis kokybiškų statybinės technikos važiuoklės dalių, posūkio vainikų ir reduktorių, hidraulinių siurblių, hidraulinių pavarų ir jų detalių, variklių dalių, tiltų detalių, posūkių reduktorių bei jų dalių, šoninių pavarų, vikšrų ekskavatoriams bei mini krautuvams, filtrų, kabinų stiklų.

Mūsų sandėlyje rasite populiariausios Lietuvoje statybinės technikos važiuoklės dalių bei priedų: vikšrų grandinės, guminiai vikšrai, ritinėliai, žvaigždės, kaušų dantys, jų adapteriai, kaušų peiliai, buldozerių peiliai, greiderių peiliai, kaltų pikai, žemės grąžtai, kaušai.

Daugiau kaip 10 metų patirtis šioje srityje, leido įsitvirtinti rinkoje, suburti didelį ratą pastovių ir patenkintų klientų, o tai geriausiai mūsų veiklą nusakantis rezultatas. Profesionali komanda visada pasiruošusi padėti išsirenkant reikiamas dalis ar priedus, kuriems suteikiama garantija.

Jei domina, užsakome ir pristatome betonavimo darbams reikalingą įrangą, generatorius, vandens ir purvo siurblius, plastikinių vamzdžių suvirinimo įrangą, betono armavimui skirtą fibrą (plaušą).