„DIGGA“ žemės gręžimo-kasimo įranga statybinei technikai

Australiškos kokybės „DIGGA“ produkcija pasižymi pažangiausiomis inovacijomis ir aukščiausia kokybe. Daugiau kaip 30-ies metų patirtis leido užimti lyderiaujančias pozicijas pasaulyje. Pas mus galite įsigyti „DIGGA“ žemės darbų įrangą. Tai gręžimo pavaros, žemės grąžtai, trenšeriai ir jų grandinės. Susisiekite, profesionali komanda visada padės Jums rūpimais klausimais.

 • Hidraulinės gręžimo pavaros

  Hidraulinės gręžimo pavaros (23)

  Hidraulinės gręžimo pavaros Aukščiausios kokybės žemės grąžtų pavaros „Digga“ naujos kartos, aukščiausios kokybės, hidraulinės gręžimo pavaros yra didžiausio našumo, geriausio kokybės ir kainos santykio. Daugiau kaip 30 metų projektavimo ir gamybos leido pagaminti aukščiausios kokybės žemės grąžtus šiandienos rinkoje, tinkančius ekskavatoriams, ekskavatoriniams krautuvams ir krautuvams su šoniniu pasukimu. Pilnai pagaminta ir surinkta „Digga“, naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas ir griežčiausią…
 • Hidrauliniai žemės grąžtai

  Hidrauliniai žemės grąžtai (6)

  Hidrauliniai žemės grąžtai Australiški „Digga“ hidrauliniai žemės grąžtai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Žemės grąžtų asortimente rasite tinkamų ir minkštam, ir kietam gruntui. Efektyviu gręžimu pasižymintys „Digga“ hidrauliniai žemės grąžtai – geriausias Jūsų pasirinkimas. Pas mus rasite hidraulinių žemės grąžtų tinkančių įvairaus dydžio technikai.
 • Trenšeriai

  Trenšeriai (4)

  Trenšeriai „Digga“ trenšeriai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų. Pavarų dėžei suteikiama 3 metų garantija, o varikliui – 2 metų garantija.
 • Trenšerių grandinės

  Trenšerių grandinės (1)

  Trenšerių grandinės „Digga“ trenšerių grandinės tinka tranšėjų kasimui bet kokiomis sąlygomis. Galite rinktis iš trijų grandinių tipų: skirtų žemei, kombinuotų ir Diggatac.
 • Hidraulinių žemės grąžtų adapteriai ir dantys

  Hidraulinių žemės grąžtų adapteriai ir dantys (4)

  Hidraulinių žemės grąžtų adapteriai ir dantys Hidraulinių žemės grąžtų dantys ir centrinių dantų tvirtinimai – žemei ir uolienai „Digga“ hidraulinių žemės grąžtų dantys yra specialiai suprojektuoti taip, kad jūsų hidraulinis žemės grąžtas gręžtų kaip įmanoma geriausiai. „Digga“ hidraulinių žemės grąžtų dantų asortimentas siūlo tris padengimus: standartinį, lygų volframo ir daugiasluoksnį volframo – sudėtingesnėms grunto sąlygoms. Žiūrėkite žemiau, kokie hidraulinių žemės…
 • Hidraulinių žemės grąžtų prailginimai

  Hidraulinių žemės grąžtų prailginimai (5)

  Hidraulinių žemės grąžtų prailginimai Australiškos kokybės, lengvai sujungiami hidraulinių žemės grąžtų prailginimai padės išgręžti gilesnes skyles. Galite rinktis iš 7 skirtingų ilgių. Asortimente rasite iki 30 tonų mašinoms tinkančių prailginimų.